Rozhovor s TeenHollywood o Peetovi

29. ledna 2012 v 2:46 | Posted by: Krist |  » Interviews
TeenHollywood: Viděl jste další hotové záběry z filmu?
Josh: Nemůžu se dočkat, až ten film vyjde. Viděl jsem pár záběrů a věci z rohu hojnosti a vypadá to skvěle. Vypadá to neuvěřitelně.

TeenHollywood: Velmi cool. Slyšeli jsme, že jste velký fanda knižní předlohy a že jste si ze srdce chtěl zahrát Peetu.
Josh: Ano. Nahlas jsem řekla, že jestli tu roli nedostanu tak nevím, co budu dělat. Neměl jsem ponětí. Vždy jsem chtěl hrát, ale ještě nikdy jsem nečetl roli, se kterou bych se tolik spojil a cítil to jako svůj vlastní život.

TeenHollywood: Wow. Byly obrovské reakce na váš vzhled v Entertainment Weekly. Někteří fanoušci knih byli nadšení, ale někteří ne. Jak jste na to reagoval?
Josh: Myslím, že každý si bude muset udělat svůj názor, obzvlášť fanoušci knih. Lidé by měli mít na paměti, že Gary Ross (režisér) najal studio a studio spolupracuje se Suzanne Collins (autorka knih), protože všichni chtějí projekt sjednotit.

TeenHollywood: Proč jste se tolik spojil s postavou Peety?
Josh: Peeta i já jsme přesvědčení o tom, že bez ohledu na to v jaké jsme situaci musíme zůstat věrný sám sobě. Stejně jako on mám sebepodceňující smysl pro humor a dobrou komunikaci s lidmi. Připadal jsem si jako jeho hlas a jeho existence byla celkově jako já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama